Ads 468x60px

понеділок, 4 червня 2018 р.

Турнір з баскетболу 3х3

2 червня 2018 року на баскетбольному майданчику с/к «Олімпієць» відбувся турнір ФБУ з баскетболу 3х3 в категоріях - чоловіки та юнаки U-18. В змаганнях взяли 8 команд в категорії «чоловіки», та 7 команд в категорії U-18, всього понад 40 учасників змагань.
Змагання пройшли в запеклій боротьбі, де ніхто не хотів поступатися.
Серед дорослих І місце посіла команда – «4 по 100»  (м. Кропивницький), ІІ місце – «На баре Синие» (м. Кропивницький), ІІІ місце – «Славутич» (м. Бобринець)
В категорії U-18 І місце виборола команда - AUKS (м.Олександрія), ІІ місце – «Brother Hood» (м. Бобринець), ІІІ місце – «Бобринецькі ковбої» (м. Бобринець).
Також було проведено конкурс кидків з верху, в ньому взяли участь спортсмени з м. Кропивницький, які не а би як потішили публіку своїми виступами.

Всі призери турніру були нагороджені кубками та медалями. Кращим гравцем турніру в категорії   U-18 став Лавріненко Андрій (м. Бобринець)

Завдяки Крутьку Ю.М. (аграрна фірма «Славутич») було організовано частування смачними варениками для всіх  учасників змагань.