Ads 468x60px

неділя, 23 вересня 2018 р.

Чергова перемога

22  вересня 2018 р. На С/К «Олымпыець» відбувся черговий тур першості  області з футболу серед дитячо-юнацьких команд. Юні футболісти Комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа» Бобринецької міської ради прийняли гостей з смт. Петрово – ДЮСШ «Інгулець». Команда гостей прибула на гру завчасно на комфортабельному автобусі і на 70% укомплектована гравцями з м. Жовті Води Дніпропетровської обл. , хоча це першість Кіровоградської обл. і по логікі вони не мали права брати участь в цих змаганнях , але в регламенті цього не прописано. Матч розпочався з впевнених комбінаційних дій гостей, але через 5 хв. господарі  перехватили ініціативу і на 10 хв.  Клим Владислав забиває перший гол, через 8 хв. Миколенко Денис подвоює перевагу. На 25 хв. команда «Інгулець» відіграє один гол , але під завісу тайму (матч складається з двох таймів по 30 хв.) Денис забиває свій другий гол і рахунок стає 3:1 на користь господарів . В другому таймі свої можливості забити  голи упустили Клим Владислав (двічі), Миколенко Денис , а як завжди буває не забиваєш ти, забивають тобі, і форвард гостей на 45 хв.  забиває другий гол. Але попри зусилля суперника, бобринчани відбивали їх атаки , і в черговий раз змарнували гольовий момент. Матч так і закінчився з рахунком 3:2 на користь КЗ «ДЮСШ» м. Бобринця. Слідуючу гру юні футболісти проведуть в м. Кропивницькому з СДЮШОР-2