Ads 468x60px

четвер, 20 травня 2021 р.

Першість області серед юнаків 2005 р.н. і молодші.

19 травня 2021 року на футбольному полі ПТУ №32 відбувся футбольний матч на першість області серед юнаків 2005 р.н. і молодші. Вихованці тренера-викладача Філіпенка І.А. зустрічалися з однолітками КДЮСШ-2  м. Кропивницького. Гра розпочалася з атаки хазяїв, і вже на 10 хвилині наші юнаки вели в рахунку 2:0, голами відзначилися Равлюк Данило та Кононенко Кирил, але під кінець першого тайму гості відіграли один гол. Другий тайм розпочався з атак футболістів з обласного центру, і в одній з атак від рикошету м’яч влетів в ворота бобринчан, рахунок зрівнявся 2:2. Під завісу матчу наші футболісти провели хорошу атаку, яка завершилася голом, м’яч в ворота суперників забив Пономаренко Артем. Зрахунком 3:2 вихованці КЗ «ДЮСШ» Бобринецької міської ради перемогли, і закріпилися на першому місці в турнірній таблиці.