Ads 468x60px

неділя, 23 травня 2021 р.

Чемпіонат України з гирьового спорту

З 20-23 травня 2021 року в м. Полтава відбувся Чемпіонат України з гирьового спорту серед юнаків та дівчат. Кіровоградську область представляли вихованці КЗ «ДЮСШ» Бобринецької ради, в змаганнях прийняло участь 16 областей, більше трьохсот учасників змагань.

В ваговій категорії +68 кг., вага гирі 12 кг. Новікова Анастасія посіла ІІІ місце (поштовх довгим циклом)

В ваговій категорії +68 кг., вага гирі 16 кг. Новіков Дмитро виборов чотири медалі (два ІІІ місця в естафеті, два ІІ місця в двоборстві та довгому циклі).

В ваговій категорії +68 кг., вага гирі 16 кг. Пильщик Іван посів ІІІ місце в Р12 (ривок 12хв. з перемінною рук)

В ваговій категорії до 68 кг., вага гирі 24 кг. Гурин Віталій виборов п’ять медалей (два ІІІ місця в естафеті, одне ІІІ місце в двоборстві, ІІІ місце в Р12(ривок 12хв. з перемінною рук), ІІ місце в довгому циклі.

В ваговій категорії до 68 кг., вага гирі 24 кг. Шапашніков Єгор виборов два ІІІ місця в естафеті.

В ваговій категорії до 73 кг., вага гирі 24 кг. Ткаченко Максим виборов два ІІІ місця в естафеті, ІІІ місце в довгому циклі.

На цих змаганнях Шапошніков Єгор виконав норматив КМС, а Новіков Дмитро потрапив  до складу збірної України. В загальній сумі наші спортсмени здобули три срібні медалі, і тринадцять бронзових медалей.