Ads 468x60px

неділя, 24 жовтня 2021 р.

Чемпіонка Світу

В столиці Угорщини місті Будапешт пройшов Чемпіонат Світу з гирьового спорту. З  21 по 24 жовтня збірна України змагалася з 33 командами світу. Збірну України на цих змаганнях представляла вихованка тренера-викладача КЗ «ДЮСШ» Бобринецької міської ради Намєсніка Івана Івановича – Анжеліка Намєснік, яка в ваговій категорії до 58 кг. в змаганнях в двоборстві: поштовх – 60 раз, ривок 130 вага гирі 24 кг., зайняла перше місце серед дорослих та юніорів, виконала норматив майстра спорту міжнародного класу.

В поштовху довгим циклом Анжеліка з результатом 34підйоми, посіла друге місце серед дорослих та перше місце серед юніорів.

Також в складі збірної України Намєснік Анжеліка в естафеті поштовхом – зайняла перше місце та друге в естафеті довгим циклом.

В загальному заліку Намєснік Анжеліка виборола чотири золоті медалі та дві срібні.

Вітаємо Чемпіонку Світу та її тренера з успішним виступом.