Ads 468x60px

вівторок, 7 грудня 2021 р.

Внутрішньо-групові змагання з баскетболу 3х3

06 грудня 2021 року в спортивному залі КЗ Бобринецький ліцей №1 відбулися внутрішньо-групові змагання з баскетболу 3х3 серед юнаків та дівчат, присвячених до Дня Збройних сил України.

Серед дівчат перше місце зайняла команда «Дрім-тім» (Головко Олена, Пахомова Ольга, Бондаренко Анастасія, Кімерле Яна), друге місце посіла команда «Зірка» (Дудіна Катерина, Башук Тетяна, Галенко Ангеліна, Босик Анастасія), третє місце виборола команда «Бродвей» (Іншакова Ліна, Кривошея Єлизавета, Іщенко Дарія, Пукасенко Карина).

Серед юнаків перше місце посіла команда  (Буянін Андрій,Іванов Данило, Станіславук Сергій, Соколан Владислав), друге місце (Єрмоленко Денис, Оверченко Артем, Піц Михайло, Неус Данило), третє місце  (Равлюк Данило, Кіріченко Генадій, Ісаков Артем, Бондаренко Максим)

Тренер-викладач дівчачої команди -  Ляшенко С.А.

Тренер-викладач команди юнаків – Неклеса В.М.

Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами та медалями від КЗ «ДЮСШ» Бобринецької міської ради.