Ads 468x60px

четвер, 14 вересня 2023 р.

Гра 12 туру

14 вересня 2023 року на спорткомплексі «Олімпієць» відбулася гра першості Кіровоградської області з футболу серед дитячо – юнацьких команд сезону 2023 року. Вихованці 2011 року і молодше тренера - викладача Філіпенка Ігоря Анатолійовича, грали з футболістами «Аметист» м. Олександрія. Гра проходила з перемінним успіхом, І тайм закінчився з рахунком 1:1, у ІІ таймі олександрійці вийшли вперед з рахунком 2:1, через 5 хвилин бобринчани зрівняли рахунок, але нічийний рахунок не вдалося втримати. В кінці матчу пропустили прикрий гол, і з рахунком 2:3 програли цю гру. За вихованців КЗ «ДЮСШ» голи забив Ілля Аксентюк. Склад команди: Кононенко Данило, Яцеленко Ярослав, Кравцов Богдан, Вієру Ярослав, Загнибіда Олександр, Наконечний Віталій, Піскун Артем, Шапошник Даніл, Аксентюк Ілля, Гузієнко Ігор, Цветік Олег, Петров Кіріл, Ніколенко Сергій, Вініченко Мілан, Рожков Богдан, Мосейчук Михайло, Зінченко Денис.