Ads 468x60px

неділя, 19 травня 2019 р.

Чемпіони області

Закінчилась першість області з футболу серед юнаків 2004 р.н. і молодше, яка розпочалася 15 вересня 2018 року, і тривала до  18 травня 2019 року. В останньому турі вихованці Філіпенка Ігоря Анатолійовича тренера-викладача КЗ «ДЮСШ» Бобринецької міської ради зустрічались з командою «ДЮСШ» м. Знам’янка. Юних бобринчани влаштовувала і нічія, так як вони лідирували з відривом у два очка. Гра розпочалася обережно, основним завданням було , не пропустити гол, з чим  успішно команда справилася, ударів по воротам хазяїв майже не було. В свою чергу бобринчани вже в першому таймі могли відкрити рахунок, цей успіх прийшов в середині другого тайму, після чергового удару по воротах суперника воротар невдало прийняв м’яч, і Клим Владислав добив його в ворота – 1:0, і підтвердив свій бомбардирський хист, це його дев’ятий м’яч в першості області. Після гри тренер команди і директор спортивної школи Кундель Володимир Григорович привітали футболістів з першим місцем.